webautoservice.pl

Znajdz nas na:

AS, S.L. FABRICACION DE CATALIZADORES

EXPERT W DZIEDZINIE PRODUKCJI KATALIZATORÓW OD 1996 ROKU.

Firma AS położona jest w Hiszpanii, w miejscowości Pamplona- Navarra i zajmuje powierzchnię około 8000 m2. Pracownicy firmy AS posiadają ogromne doświadczenie w badaniach, projektowaniu oraz produkcji systemów kontroli emisji szkodliwych substancji. Ponad 20% zatrudnionych to absolwenci uniwersytetów bądź szkół technicznych.

HISTORIA

Przedsiębiorstwo AS zostało założone w roku 1973 i rozpoczęło swoją działalność od produkcji tłumików oraz układów wydechowych.

Nieustanny rozwój firmy przyczynił się do zaistnienia na międzynarodowym rynku.

W roku 1996 firma dokonała strategicznego poszerzenia swojej oferty, rozpoczynając produkcję katalizatorów redukujących poziom emisji szkodliwych gazów wydzielanych przez samochody z silnikami benzynowymi.

W roku 2001 do produkcji zostały wdrożone katalizatory przeznaczone do silników diesla.

Kolejnym szczytowym momentem w historii firmy był rok 2002, kiedy zaprzestano produkcji tłumików, aby w pełni poświęcić się katalizatorom.

TECHNOLOGIA I PRODUKCJA

Technologia produkcji oparta jest o zasady automatyki i robotyki oraz charakteryzuje się wysokim standardem jakościowym, co jest owocem powiązań kooperacyjnych z firmą "Car Sound Exhaust Systems"- niekwestionowanym liderem rynku części zamiennych w Stanach Zjednoczonych. Współpraca ta dotyczy wytwarzania substratów ceramicznych, wnętrz katalizatorów oraz impregnacji.

Wszystkie powyższe atuty wraz z elastycznością systemu produkcji, ciągłym wprowadzaniem nowych części oraz ich zgodnością z unijnymi dyrektywami przyciągnęły głównych, niezależnych dystrybutorów części zamiennych i zachęciły ich do owocnej współpracy z firmą AS.

Copyright 2002-2013 by webautoservice.plTłumiki, układy wydechowe